- ACER

Цена
€87 00 / 170 16 лв
с ДДС
В Наличност
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | - |
| Последователно свързване | - |
| VGA | VGA |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ -20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Рамка | ZeroFrame |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 21 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.1 x 20.4 x 45.4 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Приложение | за забавление и игри |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана, inch | 27 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | Да |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Smart OS | Не |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | Не |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 1 |
| Честота на опресняване, Hz | 120 |
| Яркост, cd/m2 | 250 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Динамичен контраст | 100000000 |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | Не |
| Вградени говорители | Не |
| Display port | Не |
| HDMI | Да |
| Последователно свързване | Не |
| DVI | Не |
| USB-C | Не |
| USB хъб | Не |
| VGA | Да |
| Наклон | Да |
| Хоризонтално завъртане | Не |
| Вертикално завъртане | Не |
| Регулиране на височина | Не |
| VESA размер, mm | Да |
| Подкатегория | Monitors 27" |
| Цвят | Black |
| Web камера, MP | Не |
| Ethernet (RJ-45) порт | Не |
| Приложение | за забавление и игри |
| Енергиен клас | Е |
| Консумация, kWh/1000h | 21 |
| Тегло | 5.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екран (inch) | 27 |
| Резолюция | 1920x1080 (FHD) |
| Тип панел | IPS |
| Честота на опресняване (Hz) | 120 |
| Време за реакция (ms) | 1 ms |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| Извит | Не |
| HDR поддръжка | Не |
| Adaptive Sync | FreeSync |
| Свързаност | HDMI |
| Свързаност | VGA |
| Вградени високоговорители | Не |
| VESA монтаж | 100x100 |
| Регулируема височина | Не |
| USB хъб | Не |
| Тегло | 5.00кг |
Aopen 27CL1G0bi 27" IPS FHD 120Hz Монитор
Потопете се в плавна картина и ярки цветове с монитора Aopen 27CL1G0bi. Този 27-инчов IPS монитор предлага Full HD резолюция, 120Hz опресняване и 1ms време за реакция, което го прави идеален за конкурентни игри и ежедневна употреба.
Ключови Предимства
- Честота 120Hz — Плавно движение с намалено замъгляване за предимство в игрите.
- IPS панел с sRGB 99% — Живи цветове и широки ъгли на виждане за точно предаване на цветовете.
- AMD FreeSync — Премахва разкъсването и заекването на картината за гладка игра.
- ZeroFrame дизайн — Почти без рамки, идеален за мулти-мониторни конфигурации.
- Грижа за очите — Без трептене и BlueLightShield намаляват умората на очите при продължителна работа.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана | 27" |
| Резолюция | 1920x1080 (FHD) |
| Тип панел | IPS |
| Честота на опресняване | 120 Hz |
| Време за реакция | 1 ms (TVR) |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Контраст | 1000:1 (ACM) |
| Цветови обхват | sRGB 99% |
| Адаптивна синхронизация | AMD FreeSync |
| Свързаност | HDMI, VGA |
| VESA монтаж | 100x100 mm |
| Накланяне | Да (-5° до 20°) |
Какво има в кутията
- Монитор със стойка
- HDMI кабел
- VGA кабел
- Захранващ кабел
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









